Aqua Love Mineral Alkali Su Arıtma Cihazı Ultraviyole Filtreli

Aqua Love Mineral Alkali Su Arıtma Cihazı Ultraviyole Filtreli
SU ARITMA CİHAZINDA LANSMANA ÖZEL KAMPANYA İLE TÜM TÜRKİYE'YE KARGO VE MONTAJ HİZMETİMİZ ÜCRETSİZDİR.

FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.


İnternetten su arıtma cihazı satışı konusunda ilk firma olan ve TSE tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesine (TSE-HYB Belge Numaramız: 35HYB5621) sahip firmamız, Türkiye’nin 81 ilinde su arıtma cihazlarının satışı, servisi, yedek parça temini, periyodik bakımı, filtre değişimi ve arıza giderimi ihtiyaçlarınızda 7/24 yanınızdadır. Yerli ve yabancı su arıtma cihazı çeşitleri, orijinal yedek parça garantisi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan vizyonumuzla ülkemize hizmet etmekten dolayı gururluyuz. Su arıtma ile ilgili aklınıza takılan her konuda, iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak uzman ekibimize danışabilirsiniz.


                                                                                          Filtre Değişimleri 2 yılda bir yapılmaktadır.

Filtre Değişim Maliyeti 300 TL' dir.

Uv lamba her yıl değişmelidir ücreti 125 tl

Ülkemiz suları yoğun klorlu olduğu için bakteri ve virüs üremesi mümkün değildir. Uv cihazın kuyu sularında kullanılması önerilir.


 

Evinizde ters ozmoz su arıtma cihazı kullanmak istemiyorsanız Aqua Love su arıtma cihazı tam size göre. Ters ozmoz su arıtma cihazı suyun içerisinden yararlı maddelerle birlikte zararlı maddeleri de ayrıştırır.  Bu nedenle bazı su arıtma cihazı kullanıcıları farklı çalışma prensiplerine dayanan su arıtma cihazları satın almak ister. Bizler de yoğun vitaminli ve alkali filtre takviyeli su arıtma cihazı almak isteyen müşterilerimize özel Aqua Love su arıtma cihazı geliştirdik. 

 

Aqua love su arıtma cihazının bir diğer önemli özelliği ise temiz içme suyu üretirken dışarıya atık su atmamasıdır. Ayrıca su arıtma cihazımızın filtre değişimleri de  oldukça  ekonomiktir ve basittir 2 yıl sonunda sadece 300 TL ödeyerek  filtreleri değişimini gerçekleştirebilirsiniz filtre değişimi için Ekstra bir servis  ihtiyacınız da olmaz  çünkü filtreyi değiştirmek  kavanozun kapağını açmak kadar basittir. 

Su arıtma  cihazımız  çalışma prensibi olarak elektriğe  ihtiyaç duymadığından  uzun yıllar  arıza vermeden  çalışabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Bu açıklamayı okuduğunuz da aile bütçenize ilk cihazı aldığınızda 2000 liraya sonraki yıllarda her filtre değişimi sırasında ise 300 tl ye kadar tasarruf sağlayacak bir su arıtma cihazı satın almış olabilirsiniz. Nedeni de aynı çalışma prensibi ne dayalı olarak çalışan su arıtma cihazlarının fiyatlarının 5.000 liraya kadar çıkabilmektedir.  Sizler de evinize Aqua Love  alkali mineralli su arıtma cihazı satın almak istiyorsanız bizleri arayınız.

Ülkemizde kireç oranı normalin çok üzerinde olduğu için reçine yardımı ile kireci % 70 oranında arıtmak suya lezet katacaktır. Usa malı ters ozmos olmayan su arıtma cihazlarından memnun olunmamasının temel nedeni ülkemiz de sularının Usa ve Avrupa da bulunan su kaynaklarından 5 kat daha kireçli olmasıdır.


Su Analiz Raporumuz
Marka Tescil Belgemiz

Hizmet Yeterlilik Belgemiz